Publikuar: Korr 15 2021 11:06

Shitet

EUR

Publikuar: Korr 15 11:06
Shikime: 60
Peugeot speedfight 2, v.p 2007, rreth 15,000km, ftohje me ajer, i mirembajtur me vaj motul, dy celesa, 49ccm, top speed 80kmh, i ardhur nga CH, me dogane dhe te gjitha dokumentat, i pa regjistruar, nuk ka nevoje per asnje investim.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
60
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049225431

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione