Publikuar: Maj 18 2021 02:37

Bicikleta

Publikuar: Maj 18 02:37
Shikime: 2
-- Shitet Biqikleta e ardhur prej Gjermanie -- Eshte Findon e re -- Siq po e shihni edhe ne Fotografi Biqikleta e ka mundesine edhe te qmontohet. Te Bartet me veti ne nje Qante. -- Biqikleta eshte e papershkrueshme shihni Fotot e Binduni edhe vete ju -- Eshte e ardhur prej Gjermanis dhe i posedon gjithat pajisjet qka i nevojitet nje Biqiklete. -- Te interesuarit mund te me kontaktojn ne keta nr. Te tele. Qe po i shihni ...
044 330 122 - 049 577 305
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049577305

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione