Publikuar: Gush 24 2020 02:18

KONA DOWNHILL FullSuspension

EUR

EUR
Publikuar: Gush 24 02:18
Shikime: 49
Shitet bicikleta e markes kona , eshte origjinale downhill per terene malore , te gjitha pjeset i ka funksionale dhe origjinale. Bandashve mund me ju ngjit disk.
Kontakt 0038345671110 viber
Madhesia e trupit L , kurse e bandasheve 26 , gjersia e gomave 2.35 .
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
49
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045671110

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione