Publikuar: Qer 02 2020 12:50

🔥WHEELER falcon 62 FULLSUSPENSION🔥

EUR

Publikuar: Qer 02 12:50
Shikime: 63
Shitet wheeler falcon 62 e ardhur nga zvicra bicikleta eshte full suspension me dy amortizera me bllokad dhe air gomat 29r schwalbe rami XL pjset shimano Slx Dore e ruajtur dhe shum e mirmbajtur per me shum info +38345240426
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
63
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045240426

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione