Publikuar: Jan 08 2021 03:26

Shitet apn 4, 49cc 1977 g.

EUR

Publikuar: Jan 08 03:26
Shikime: 54
shitet apn 4 ne gjendje te rregullt, fillon, punon dhe shkon mire, ka 4 shpejtesi. Unë jam pronari i parë i apn në 1977. E vetmja pengesë është kablloja e thyer e tufës dhe mund të rregullohet në 5 e.
motori gjithashtu ka një parktreger për shportën ...
për më shumë informacion mund të kontaktoni në 049745343
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
54
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049745343

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione