Publikuar: Mar 20 2021 10:33

Shitet TOMOS APN 4 I TOMOS AUTOMATIC A 3

EUR

Publikuar: Mar 20 10:33
Shikime: 98
Shitet Tomos apn 4 dhe automatik tomos a3.
TOMOS APN 4:
në gjendje të mirë, të gjitha përveç lavdërimit të kabllit të tufës, pjesa tjetër ulur dhe drejtuar.
Tomat automatike A3:
Motori është në gjendje të mirë, gjenerali lavdëron ingranazhin që do të zëvendësohet dhe ul dhe drejton çmimin prej 150 euro, çmimi nuk është fiks.
MUND T RE Zëvendësojë gjithashtu një skuter 2 për 1 scooter.
P FORR M M SHUM INFORMACION MUND T F NDJENI N 0643405123 OSE VIBER N NUM NUMRIN E REGJISTRIMIT
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
98
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0643405123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione