Publikuar: Korr 01 2019 11:08

Moped Italian 50cc

EUR

Publikuar: Korr 01 11:08
Shikime: 83
Motor Negrini italian, prej maqinave edhe modelev ma te qendrueshme te prodhuara nga Motori Morini Franco dhe Negrini( Italy), librezen nga Italia, 50cc ec deri 35-40km/h, fuqi ekstreme deri 100/150Kg, palohet per bartje me te lehte, driten, frenin ne rregull komplet, per me shume: +38349213283
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
83
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049213283

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione