Publikuar: Maj 11 2016 04:35

Tomos 49cc- 5 shpejtsi

EUR

Publikuar: Maj 11 04:35
Shikime: 21
Motorri osht tip top, te reja I Ka: Klip dhe karrika komplet, zingjirt, dhembzorin e zingjirve, gomen e pasme etj.(dhe mund ta deshmoj nqs doni) I qon 2 veta pa pike problemi dhe Ka dokumenta...ner ket qmim Mos em thirr!
-Viber
-watsapp
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
21
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045-528767

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione