Publikuar: Shk 25 2018 01:31

Shitet Jaknja per motorr

EUR

EUR
Publikuar: Shk 25 01:31
Shikime: 26
Shes jaknen per motorra 100% lekur dhe esht shum te rujtun
Jaknja esht Nr L qmimi I diskutushem
Boj ndrrim me Samsung galaxy s4 ose s5 dhe me iphone 5s
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
26
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044486799

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione