Publikuar: Mar 01 2020 05:05

Juan

EUR

Publikuar: Mar 01 05:05
Shikime: 1
Pershendetje te dashur,

Ju lutem me falni qe ju theksova me gjendjen time qe di
Le të vijë kjo letër për ju si një surprizë e madhe. Në fakt, unë jam Juan
në emailin tuaj nga hulumtimi im personal pasi vendosa të
email duke ju besuar se drejtpërdrejt se do të jeni të sinqertë në plotësimin e mi
deshira perfundimtare
para ose pas vdekjes sime.

Ndërkohë, unë jam, 73 vjeç, nga Franca, pa fëmijë dhe
një e ve. Kam kancer adenokarcinoma të mushkërive për
8 vitet e fundit dhe çdo indikacion gjendja ime është vërtet
përkeqësimi i cili muaj mjekët e konfirmuan dhe më këshilluan me guxim
se nuk mund të jetoj 6 javë më tej nga tani e tutje për arsyen se timja
tumori ka arritur në një fazë kritike e cila ka kontaminuar të gjitha format e
trajtim mjekësor.

Meqenëse ditët e mia numërohen, unë = E2 = 80 = 99ve vullnetarisht duhet të zëvendësoj timen
kohë e gjatë për të bërë një dhuratë për të privuarit nga shuma e tetëmbëdhjetë
milion e pesëqind mijë dollarë. (18,500,000,00 dollarë) I
u përpoqa ta ushtroja këtë projekt vetë, por pashë që ai të shihte se i imi
shëndetësia nuk mund ta përballonte më. Premtimi im për të varfërit
ajo përfshin ndërtimin e spitalit të fondacionit bamirës të pajisur mirë dhe a
Shkollë teknike

Po ju jeni të sinqertë, të sjellshëm, të përulur dhe të gatshëm të më ndihmoni të ushtrohem
këtë funksion I = E2 = 80 = 99ve përmendur këtu, unë do të doja që të më siguronit
të dhëna personale si p.sh.

(1) Emri juaj i plotë:

(2) Vendi:

(3) numrin e telefonit:

(4) Mosha:

Nëse jeni të interesuar më kontaktoni me WhatsApp +22960292823 ose me email: borbonjuancarlos333@gmail.com

Lutuni për mua nëse e doni njerëzimin?

Përshëndetje!
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione