Publikuar: Maj 17 2022 12:28

Yamaha

EUR

Publikuar: Maj 17 12:28
Shikime: 78
Shitet skuteri ne gjendje te rregullt i ardhur nga 🇨🇭🇨🇭CH 49cc me dokomenta gjithqka ne rregull
Per mashum info dhe ne wiber +38343913488
Ndrrim nuk boj veq me pare
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
78
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 10 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

043913488

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione