Mondial ne gjendje perfekte

470 EUR

Shitet nga: mmondial 25 Maj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Besianë
Prodhuesi
Adly
Mondiali osht ne gjendje te rregultt i punojn me shmingovac me dirta t shkurta t gata dritat ika cenon osht shum i rujtun ska gritha kerkun aklumatorin eri punon shum mir dhe osht shum i fuqishum na konaktoni ne viber +38649584483 qmimi 470
mmondial
049584483
Leaflet
Në fillim