Skuter derbi 50cc

500 EUR

Shitet nga: Besar 18 Gush 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes skuter derbi 50cc ne gjendje ekstrem te mir. Me dokumenta dhe te dogan te paguar. Qmimi 500€ i diskuteshem. Te interesuarit mund te paraqiten ne nr.tel: +38345662866. Pres bleres serioz!!!
Besar
Leaflet
Në fillim