URGJENT Generic TRIGGER SM 50 -2012

Shitet nga: Armend 30 Maj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Generic
Modeli
Onyx
Shes Generic Trigger SM50 Prodhim i KTM Viti 2012 I Ka Te Kryera Dogan Dhe Homologimin Shitet Dhe Nderrohet Me Kros,Skuter Ose ATV Per Më Shum Informata Na Kontaktoni :
Telefon : 044-127-609
Viber: +37744127609 ose +37745942457 .
Leaflet
Në fillim