Kross KTM 450 kubik ,i doganuar

3 300 EUR

Shitet nga: Idriz 14 Gush 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Komuna
Dardanë
Prodhuesi
KTM
Shes Crossin KTM 450 , ne gjendje perfekte siq shifet ne foto , i ardhur prej Zvicres doganen e paguar , pak eshte i vozitur ne kosov.
Me fellga te asfalltit edhe per teren te keq , ka dhe tjera maska , helm, auspuff i perpunuar zhurm te bukur.

044312076
Leaflet
Në fillim