Kawasaki NINJA 300 ABS 2017 Motorcycles për shitje

3 000 EUR

Shitet nga: Calos 14 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Kawasaki
Kawasaki Ninja® 300 aBS Ninja DNa Motor Ninja 300 është një biçikletë e gjithanshme që përmban të njëjtën fuqi emocionuese dhe karakterin e sporteve super Ninja që e frymëzojnë atë. Me stilin e madh të biçikletave, një motor që dominon klasën, që dominon motorin që është gjithashtu një paketë shumë efiçente e karburantit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione