Malaguti ciak 125cc 4T 2004

900 EUR

1 000 EUR

Shitet nga: Malaguti 15 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Malaguti
Modeli
Ciak
malaguti ciak 125cc 4T. viti 2004 pa dogan. Motorri eshte ardhur nga italia dhe eshte motorr italian, dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Gomat e reja , vaj ; filtera, gurtne etj
Per ma shum 048727776Aprilia leonardo gilera mondial yamaha kawasaki honda suzuki
----------------------------------------------------------------–--—-•-------------------- --alfa romeo alpina aston martin audi bentley bmw bugatti cadillac chevorlet chrysler citroen cobra dacia ferarri fiat landrover 4x4 ford honda hummer hyundai iveco jaguar jeep kia frelander lamborghini lexus maserati mazda McLaren Mercedes Benz mini mitsubish nissan opel peugeot porsche renault rrols royce rover seat skoda smart suzuki tesla toyota volkswagen zastava golf passat polo touareg tiguan touran cross polo 1 2 3 4 5 6 7 plus caddy bora cc jetta lt lupo phaeton sharan vento multivan a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 all road q3 q5 q7 quattro s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 series1 series3 series 5 series 7 315 320 325 330 520 525 530 730 740 745 750 m3 m5 m6 x1 x3 x5 x6 m packet z1 z3 z4 z8 punto stilo bravo super b octavia a class b class c class e class s class amg cl gl glk g cls ml r s sl slk cla gle gla sprinter range rover defender freelander evoque voguecooper antara astra ascona calibra combo frontera GT meriva corsa omega pick up tigra zafira c1 c2 c3 c4 5 c6 escort fiesta focus fusion galaxy mondeo mustang
Malaguti
048727776
Leaflet
Në fillim