Shitet

1 800 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Ardit 10 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Gjilan
Shitet husqvarna 2013 ne gjendje perfekteeee bejm ndrrim me vetura me rks dhe pa dogan
Leaflet
Në fillim