u shit flm merrjep seni mir shitet shpejt

400 EUR

Shitet nga: ibrahimm 20 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Modeli
Mondial
shes motorrin mondial 150 hsi ne gjendje t mir ka dogan t paguar kushnicat 2 at me disk 7000 km t kalune gjdo gja n funksion e ka dhe asht shum i rujtun kontakt 049592307
ibrahimm
Leaflet
Në fillim