Piaggio

Shitet nga: visar 30 Korr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Beverly
Shitet Piaggio Beverly 300 7400km te kaluara ne gjendje te shkelqyer dhe shume pak i perdorun.
Leaflet
Në fillim