2016 Polaris RMK Assault 155" with 2.6 Powder Max

4 700 EUR

Shitet nga: Abdul-Hameed 22 Pri 05:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Polaris
Ne gjithashtu shesin në shumicë dhe pakicë me çmim të lirë dhe të përballueshme.
Të gjitha prodhimet tona janë të garantuara 100% Origjinale.

Na kontaktoni ASAP në qoftë se ju jeni me të vërtetë të interesuar në blerjen poshtë nesh;

VIBER : +2348137884909
VWHATSAPP : +18652750543
Leaflet
Në fillim