Motor Triumph T120 Black

12 000 EUR

Shitet nga: marius 02 Qer 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Triumph
5400 km, servisi i rregullt, liber dhe garancion nga triumph, 1200 cc,
Leaflet
Në fillim