YAMAHA AEROX 100cc..

399 EUR

Shitet nga: yamaha 04 Qer 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Aerox
AEROX 50 CC MIRPO CILINDRAT E NDRRUM OSHT 100CC KA FUQI SHUM DHE SHUM I SHPEJ , NE GJENDJE TEKNIKE TE RREGULLT PERPOS MASKAT I KA PAK TE DEMTUME .
DRITAT , POZICIONET SHENJAT PERPARA I BAJN PERMAS JO
DHEZ NQELS EDHE NKAM ..
ME DOKUMENTA
NDRRIM ME ATV OSE NAJ MATORR QE MKONVENON .

VIBER +37745577579
Leaflet
Në fillim