2015 Yamaha YZF-R6

4 600 EUR

Shitet nga: Milli 04 Jan 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Yamaha
Ne gjithashtu shesin në shumicë dhe pakicë me çmim të lirë dhe të përballueshme.
Të gjitha prodhimet tona janë të garantuara 100% Origjinale.

Na kontaktoni ASAP në qoftë se ju jeni me të vërtetë të interesuar në blerjen poshtë nesh;

VIBER : +2348137884909
WhatsApp ::::: +2348137884909
E-Mail :: bestmotorcycleshop@gmail.com
Milli
Leaflet
Në fillim