Xham per X max,N max

79 EUR

Shitet nga: Motoshop 14 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
X-MAX
Xham mbrojtës per yamaha xmax dhe nmax
Motoshop
049390410
Leaflet
Në fillim