Yamaha XVS 1300 A viti 2012

8 799 EUR

Shitet nga: Cali Sot 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Rahovec
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
XVS
Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sapo te bera te gjitha. Motori eshte i vitit 2012 ka te kaluara 44500 km Gjendja e motorit nga ana motorike si dhe vizuale eshte perfekte Motori eshte ruajtur ne menyr maniakale .Boj ndrim me makine mervedes cls ose golf 7 tel 044 686 682
Leaflet
Në fillim