Honda Spacy 125

200 EUR

250 EUR

Shitet nga: Anton 25 Sht 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Honda
Motorri eshte ne gjendje te mire per vitet qe i ka. Perdoret ne baza ditore pa asnje problem. Te gjitha funksionale. Posa i eshte nderruar komplet sistemi i ndezjes me pjese te reja: karburatori, "shfeqica", kabllat, pllaka e ndezjes.
Eshte i doganuar ne emer te dikujt tjeter dhe nuk eshte i regjistruar RKS.

Shkruani ne viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione