Kawasaki cross KX 450

4 300 EUR

Shitet nga: Drilon 10 Jan 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Klinë
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
KX
Shitet krosi KAWASAKI KX 450f
Viti 2016
I ardhur nga CH 🇨🇭
Posedon dogane dhe dokumente
I ka vetem 30 ore pune
Posedon pjese rezerve per serviset e ardhshme ( servisi i fundit i eshte kryer ne Zvicer)
Eshte shume i ruajtur, pa asnje defekt
Cmimi i negocushem
Per me shume : +37745230587 viber/whatsapp
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione