SUZUKI DR 650 CC

0 EUR

Shitet nga: SUZUKI 20 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Prizren
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
DR
SHitet suzuki DR 650cc enduro edhe per asfallt edhe per bjeshk shum i fuqishem me dogan te paguar i ardhur nga gjermania shum i ruajtur mundni me ardh me pa dhe vet ,kam dhe librin e motorrit.volloni ekstra gold ,qonten per rezervar ekstra, shum i paster ne mashin ,2 qelsa rezerv dy goma rezerv dhe nje helmet orgjinal ....
Leaflet
Në fillim