shiten per pjes

Shitet nga: ibrahim Sot 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
DT
shes 2 krosat per pjes njeri yamaha dhe tjetri aprillia si edhe 2 skutera nje piaggio dhe yamaha nexos shiten per pjes po ashtu kam pjes edhe per motorra tjer 049592307
ibrahim
049592307
Leaflet
Në fillim