Mondial hsi 150cc

360 EUR

Shitet nga: Taulant 23 Gush 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Ferizaj
Modeli
Mondial
Motorri esht ne gjendje super te mir
Gomat e reja
Baterin e re
Motorrin e ka te rujtun shum
Defekt ka frenin e mramt dhe njeren pasqyre
Dhez pa problem
Taulant
048532922
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione