Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 11:33

ATV Motorr Quad Kuad 125 CC 00 Km Full Extra 2023 Model

Publikuar: Sht 28 11:33
Shikime: 8
Motorr ATV Quad Kuad 00 KM
Motori:125cc(kubik) 4t
Viti:2023
Mosha E Lejuar:10+
Transmisioni:Automatik
I Ri 000 KM
Kilometrazh:Extra Digital HD
Pesha e lejuar:150 KG(kilogram)
Ndezje:Me Buton
Shpetesia maksimale:80km/h(Kilometer ne or)
Rrotat e para:19x7.00-8”
Rrotat e prapme:18x9.50-8”
Full Option Line
Ftohja:Me ajer
Kilometrazh:Digital
Aspuh:MoltoX
Full Extra
Tregues

Tel:+38345279209

———
Përshkrimi i linkut

Moto-D

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
+38345279209
8
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 62 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione