Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 23 2023 10:11

Motorr ATV 110 CC Kayo Quad Kuad 4Gomsh 2023 Full Extra

Publikuar: Sht 23 10:11
Shikime: 1
ATV 110 CC KAYO

Viti Prodhimit :2023
Fuqia Motorrike:110 CC 4T
Sistemi Ftohjes:Ajër
Transmisioni:Automatik
Mosha E Lejuar:6-15 Vjeq
Garancion:1 Vjecar
Shpejtesia:20-30-40-50-60 KM
Dizajn i veqant
Triger Mbrapa
Transporti Falas
Tel:+38345279209

Përshkrimi i linkut

Moto-D

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
+38345279209
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 62 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione