Aprilia 125ccm!

650 EUR

24 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Kasim 27 Korr 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 24 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2002
Komuna
Vushtrri
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
Leonardo
Skuteri esht ne gjendje perfekte dhe shum i rujten punon perfekt. Ka doganen e pagume.
Viber: +38649450585
Leaflet
Në fillim