Shitet skuter 2008 shum i rujtun

450 EUR

Shitet nga: Naser 11 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kastriot
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
BMW
Shitet ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun
Naser
Leaflet
Në fillim