Gilera Nexus 250 cc

2 250 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Alban 22 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Gilera
Shitet Gilera Nexus 250cc me servis te kryer dhe Dogan i ardhur nga Zvicrra,


Yamaha xmax x max suzuki honda atv skuter scooter grand scooter
Leaflet
Në fillim