Shitet honda dhe aerox

0 EUR

Shitet nga: Ilir 07 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Gjilan
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Honda
Shiten motorrat ne gjendje t rregullt
Yamaha aerox 80cc
Honda 125cc
Per me shum info :045634554
Bej ndrrim edhe me vetur
Leaflet
Në fillim