Shitet motori

1 500 EUR

Shitet nga: Driton 10 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Komuna
Pejë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Fly 100
Shitet motori Piagio Fly 125 ccm.
Viti i prodhimit eshte 2008 eshte i regjistruar dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Pres vetem bleres serioz.


Driton
  Online
044223456
Leaflet
Në fillim