Urgjent shitet piaggio liberty rks i skadum

650 EUR

750 EUR

Shitet nga: Ermal 30 Nën 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Komuna
Pejë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Liberty
Shitet piaggio liberty ngjendje perfekte vetem 11.000km
Ka dogan dhe homologim
Rks i skaduar
E ka edhe gjomin e madh perpara
Viber:+38349233767
Leaflet
Në fillim