URGJENT Vespa Primavera 2017

1 800 EUR

2 300 EUR

Shitet nga: Vespa 13 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Vespa

Shitet Vespa Primavera 50cc viti i prodhimit 2017 si i ri me vetem 2800km t’kaluara me dogan dhe regjistrim Ks,motori eshte teper n’gjendje te mir pa asni grith,shum i leht per qytet ska nevoj per leje,shpenzimet shum te vogla. Pres vetem blers serioz,qmimi i pa diskutushem mos u lodh me thirr per ma lir sepse eshte qmim shum i lir.
Leaflet
Në fillim