suzuki 125cc

340 EUR

Shitet nga: amir 10 Tet 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Komuna
Prizren
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
DT
shes SUZUKI 125CC 6shpejtsi sportiv shum i mir me dogan me homologim me dok. tzvicrres shum i rujtem nuk ka denime e shes per arsyje se nuk po di me vozit
PRES BELRSA SERIOZ DHE MUNI ME THIRR KUR TE DONI
NDRRIMI I MUNDSHEM
viber:+37745684337
whatsapp:+37745684337
p.s email nuk posedoj
Leaflet
Në fillim