🇨🇭 YAMAHA X-CITY 250cc 🇨🇭U SHIT

Shitet nga: Sabri 16 Maj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
X-City
SHITET YAMAHA X CITY 250cc
VITI I PRODHIMIT 2008
PA DOGAN I SAPOARDHUN NGA SWISS
SERVISI DHE GURTNET E MRAMA SAPONDRRUME
SHPENZIME MINIMALE NE QYTET
PER ME SHUM VIBER +38345559864
Leaflet
Në fillim