🇨🇭 YAMAHA XMAX 250cc 2006 SUPER GJENDJE🇨🇭

0 EUR

Shitet nga: Sabri 21 Korr 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
X-MAX
SHITET YAMAHA X MAX 250cc VITI I PRODHIMIT 2006 ME DOGAN I SAPOARDHUN NGA SWISS SERVISI DHE GOMAT E SAPONDRRUME PER ME SHUM VIBER +38345559864
Leaflet
Në fillim