Blej grandskuter prej 125cc deri 250cc 2002+

0 EUR

Blihet nga: Grandskuter 05 Maj 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Motoçikleta
Skuter
Blej skuter te llojit piaggio x9,beverly,xmax,honda ose yamaha ,me dokumenta dhe perkthimi duhet te jet i menjehershem viber +37745559864
Grandskuter
045559864
Leaflet
Në fillim