Publikuar: Gush 11 2022 10:58

PGO

EUR

Publikuar: Gush 11 10:58
Shikime: 467
PGO 125CC, SAPO KA ARDH NGA CH. MOTORRI ESHT SHUM I RUJTUN DHE GJDO GJE FUNKSIONAL, VOZITJE TE MIR DHE I FUQISHEM.
ME DOGAN DHE PERKTHIM
QMIMI 950€
MOB. 044240475
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
467
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 25 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344240475

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione