Publikuar: Gush 10 2022 08:50

U SHIT! E GEZOFT PRONARI IRI.

EUR

EUR
Publikuar: Gush 10 08:50
Shikime: 1851
PIAGGIO VESPA ET4 125 CC, SAPO KA ARDH NGA CH. MOTORRI ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYESHME DHE DUKET SI IRI,GJDO GJE FUNKSIONALE, VOZITJE TE MIR, TEKNIKISHT I KOMLETUAR.
ME DOGAN DHE PERKTHIM TE MENJEHERSHEM.
QMIMI 1300€
MOB.044240475
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1851
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 25 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344240475

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione