Grand Skuter Shum e rrujtun,pak e kaluar me alar..

0 EUR

Shitet nga: grand skuter 12 Shk 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Motoçikleta
Skuter
Shes Grand Skuter Shum Pak i Perdorun Gjendje Krejt Ne Rregul ..
2.500 km kaluar me alarm dhezet,mbyllet,mshellet krejt perfect dhe ekstra..
Mundeni nr e vales edhe viber me kontaktu.Regjistrim deri 23.06.2015

044-536-515

049-247-815
grand skuter
044536515
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione