Shes Vespa OO KM E Re

2 650 EUR

Shitet nga: Vespa Sot 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Ngjyra
E Zezë
Motoçikleta
Skuter
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Vespa
Shes Vespa e RE OO KM
Doganen dhe Homologim te kryera.
CMIMI NUK DISKUTOHET.
Kontakt:
044 40 48 11


—————————
Vespa
  Online
044 404 811
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione