New Honda FMX650 Bike për shitje

3 000 EUR

Shitet nga: Rana 15 Jan 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Honda
Modeli
FMX
Honda FMX650 ndjehet e lehtë, flickable dhe forks me brirë 45mm me kokë poshtë të trajtojë veprimin e qytetit me përbuzje. Por filloni të shtypni dhe mungesa e përshtatshmërisë do të thotë që Honda FMX650 së shpejti do të fillojë të ndihet paksa i shqetësuar. Një gjë që Honda FMX650 nuk dëshiron për të është frenat - ajo mund të ketë vetëm një disk të vetëm dhe një pin rrëshqitës, frena e dyfishtë pistoni, por është një kombinim që është në gjendje të ngrejë motorin shpejt.
Rana
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione