Shiten motorrat kros

0 EUR

Shitet nga: Shaban 22 Sht 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Burim
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
1400GTR
Shiten 2 motorra siq shifen ne foto per ma shum thirrni ne tel dhe viber
tel 045 840 273
viber +46736173360citroen,jumper,jumpy,berlingo,nemo,fiat,ducato,doblo,scudo,ford,transit,iveco,daily,mercedes,sprinter,vito,vaneo,viano,citan,opel,movano,vivaro,combo,peugeot,boxer,expert,partner,renault,master,mascot,vw,t4,t5,lt,crafter,caddy,komb,kombi,te huaja,pa dogan,frigo,friz,frigorifer,kamion,kamionet,kamjonet,dy rena ulse,dupelkabin,dupel kabin,dupellkabin,dupell kabin,dupllak
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione